Головна » 2009 » Вересень » 18 » Динамо-Моршин:Дітковський оформлює дубль, та ще й який+ВІДЕО
Динамо-Моршин:Дітковський оформлює дубль, та ще й який+ВІДЕО
22:27
Хмельницьке «Динамо» з рахунком 3:1 здолало ФК «Моршин», який пропустив два голи через власні помилки та вивів господарів на перше місце в другій лізі групи «А»

Після перемоги хмельничан у минулому турі в Вінниці, від «динамо» очікували лише перемоги над аутсайдером ліги. Однак, не лише трьох очок хотіли вболівальники, а й яскравого та результативного футболу...

Цікаво те, що один фан-сектор команди-господарів (а їх у Хмельницькому два) був відсутній. Виявляється, що фани з 5 сектору оголосили команді байкот за те, що та не грає у цікавий футбол. І навіть після матчу з «Моршином» деякі, які були біля стадіону, сказали, що і наступний матч проігнорують, бо «команда не грає». Що ж, «Динамо» з перших хвилин почало нагнітати ситуацію біля воріт гостей. І на 23 хвилині матчу ледве не заробило пенальті. Збили Слободяна і арбітр вказав на 11-метрову позначку. Але через секунд десять відмінив власне рішення, оскільки боковий рефері сигналізував, що Слободян, отримуючи пас, був в положенні поза грою. Але через дві хвилини господарі все одно відкрили рахунок у грі. Слободян віддав точний пас на Колесникова, і Олексій результативно пробив з одинадцяти метрів, забивши шостий гол у чемпіонаті. Минуло лише три хвилини, як на табло засяяла двієчка. Це Дітковський скористався помилкою «Моршина», коли захисник віддавав пас на голкіпера. Сергій перехопив м’яча, обіграв стража воріт і відправив м’яча у порожні ворота.

На другий тайм «Динамо» вийшло якимось розслабленим. А тому й не дивно, що гра «не клеїлась», а «Моршин» частково перехопив ініціативу. І на 62 хвилині матчу гості відіграли один м’яч. Басараб потужно пробив зі штрафного з 25 метрів, Козіброда відбив, але першим на добиванні був Ковальчук. Цей гол примусив хмельничан знову діяти активніше. І на 69 хвилині «Динамо» забило третій м’яч. Чергова помилка захисту «Моршина» подарувала вболівальникам справжній гол-шедевр. «Обрізка» в 45 метрах від власних воріт завершилася тим, що Сергій Дітковський вирішив перекинути «смугастого» через голкіпера, який вийшов з воріт на метрів 12. Гол! Ну, а вже у доданий арбітром час хмельничани залишилися в меншості. Богдан Бортнік за підкат у прижку побачив перед собою другу жовту картку. Однак це вилучення вже ніяк не могло